Мандрівка до центру душі (Путешествие к центру души) 2018. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии

Описание: У дві тисячі вісімнадцятому році на телеканалі Україна можна буде побачити в прем'єрному показі серіал під назвою "Подорож до центру душі", який проводиться кінокомпанією Star Media на замовлення телеканалу Україна. За сюжетом серіалу "Подорож до центру душі" події розвиваються навколо історії, яка відбувається в "лихих 90-х". Це буде історія про двох подруг, які на зламі епох в непростий десятиліття дев'яностих намагаються знайти своє місце під сонцем і в той же час їх життя тісно переплітається з історичними подіями після розпаду СРСР...

Головні героїні серіалу "Подорож до центру душі" Рита і Віра закохані в одного хлопця і їх дружба перетворюється смертельну ворожнечу, в якій дівчата готові на все аби стати щасливими... Події серіалу беруть початок в 1993 році, дівчатам треба буде пройти чимало випробувань щоб виплисти в гущі подій і знайти своє щастя. За інформацією від авторів проекту "Подорож до центру душі" в серіалі планується близько 80 знімальних змін, головні локації картини будуть розташовані в барвистих місцях Києва, Білої Церкви та Чернівців. Більш того безпосередньо для виробництва картини інженери студії збудували справжній ринок 90-х і зробили болото. Зрозуміло у фільмі про ці роки буде безліч трюків і погонь. За твердженням авторів серіалу фільми про 90-е не тільки розповідь про бандитів, на сьогоднішній день ця тематика також актуальна як спогади студентської юності. Адже, погодьтеся, нинішній дорослої аудиторії ця картина буде нагадувати минуле і ностальгію по своїй молодості. У той же час молодь зможе отримати інформацію про своїх батьків в їхньому віці. Більш того найцікавішим моментом для телеглядачів стане те, як дві абсолютно різні героїні пройдуть тернистий шлях від дівчаток-підлітків до абсолютно сформованих людей, а процесі цього перед ними постане моральний вибір в любові і дружбі. Щоб не говорили а історія з 90-х також буде нести характерні додаткові обставини, які будуть хвацько закручувати сюжет, і події, що відбуваються Ритою і Вірою. Продюсером даної кінокартини виступлять Влад Ряшин, Олексій Терентьєв. Серіал планується випустити в 2018 році на телеканалі Україна. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Мандрівка до центру душі
Країна: Україна, Росія
Рік: 2018
Жанр: мелодрама, драма
Серій: 16
Виробництво: Star Media
Телеканал: ТРК Україна
Сценарій: Олена Цвентух, Інна Свеченовская
Продюсер: Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Наталя Стрібук
Режисер: Дмитро Матов
У ролях: Олександр Робак, Андрій Аверков, Марія Баєва, Анастасія Іванова, Катерина Семенова, Ігор Скрипко, Артем Позняк, Костянтин Корецький, Данило Мірешкін, Ольга Радчук та ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.