Правило бою 2018. ICTV. Сериал смотреть онлайн все серии

Описание: На телеканалі ICTV починаючи з 2018 року стартує прем'єра - сериальная версія чудового фільму Правило бою 2017. Виробництвом серіалу займалися кінокомпанії «Good Morning Film, Garnet International Media Group», бюджет склав близько 500 тисяч доларів, в головних ролях - найпопулярніші актори - Влад Нікітюк, Олексій Горбунов, Станіслав Боклан, Дар'я Трегубова, Сергій Жітніковскій, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Ступка , Анатолій Пашинін, Сергій Романюк, Павло Лі, Станіслав Мельник, Борис Абрамов, а також люди, що тільки початківці у акторськый кар'єрі - фронтмен гурту O.Torvald Женя Галич і чемпіон світу з боксу Олександр Усик. Як зрозуміло з назви, головні герої серіалу Правило бою 2018 - люди, які займаються боксом як професійно, так і ті, хто майже випадково потрапив у світ спорту...

Головний герой серіалу Правило бою 2018 - хуліганський хлопчина Тарас (Влад Нікітюк). Тарас - спаринг-партнер боксера Ігоря (Євген Галич). Ігор в спорт прийшов не випадково, він син знаменитого тренера Карпова (Олексій Горбунов). В недалекому минулому Карпов-старший - олімпійський чемпіон, майстер спорту з боксу. Але тепер Карпов виступає тільки в якості тренера. На даний момент він готує Ігоря до Великого Боксу, не шкодуючи сил і часу, щоб натренувати якнайкраще свого сина до справжнього чемпіонського бою. Зав'язка в серіалі Правило бою 2018 починається з моменту, коли Ігор у силу обставин, що склалися, ніким чином не може вийти на ринг. Тому замість нього проти вельми грізного противника доводиться виступити Тарасу. Тарас - дитя вулиці, він не завжди дотримувався спортивних правил і часом заради гарного заробітку брав участь у підпільних боях. Де і нажив собі ворога - кримінального авторитета Скульского (Станіслав Боклан), який одного разу залишив Тараса без виграних грошей, потрібних хлопцеві "як повітря" для операції. Також Слульскій поставив під загрозу життя друзів Тараса. Одного разу спраглий помсти Тарас дізнається, що боксерський клуб Скульского влаштовує поєдинок. Тарас негайно звертається до свого давнього тренеру, щоб отримати шанс поборотися проти мафії і таким чином взяти реванш у Скульского. Чим закінчиться повернення Тараса в справжній спорт, чи помститься він за себе і друзів, можна дізнатися, подивившись серіал "Правило бою" 2018. Постановником боксерських поєдинків в серіалі Правило бою 2018 виступив хореограф голлівудських знаменитостей Сергій Житніковскій. За словами очевидців люди, що були у масовці, в моменти, коли на рингу закипав справжній бій, починали хвилюватися і переживати по-справжньому. Нікому не доводилося зображати емоції - навпаки, все те, що відбувається в кадрі серіалу Правило бою 2018 і справді викликало небачене наснагу і азарт у глядачів. Саме тому всіх телеглядачів в драмі "Правило бою" чекає напружена, повна боксерських поєдинків життєва історія, яка не залишить байдужими жодного любителя якісних кінофільмів на спортивну тематику. Не пропустіть нове та захоплююче видовище - серіал «Правило бою» у гарній якості HD. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Правило бою
Країна: Україна
Рік: 2018
Жанр: спортивна драма, бойовик
Серій: 8
Оператор: Дмитро Яшенков
Сценарій: Іван Тимшин
Продюсер: Андрій Єрмак, Олексій Шапарев, Андрій Кавун, Максим Лещенко
Режисер: Олексій Шапарев
У ролях: Влад Никитюк, Євген Галич, Олексій Горбунов, Станіслав Боклан, Дар'я Трегубова, Сергій Жітніковскій, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Ступка, Анатолій Пашинін, Сергій Романюк, Павло Лі, Станіслав Мельник, Борис Абрамов, Олександр Усик і ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.