Сувенір з Одеси 2018 (Сувенир из Одессы). 1+1. Сериал смотреть онлайн все серии

Описание: Новий сезон 2018 року телесеріалів приверне увагу аудиторії телеканалу 1+1 новою гостросюжетною історичної мелодрамою «Сувенір з Одеси». Основа для створення історії героїв серіалу - книга Валерія Смирнова «Труна з Одеси». Не дивлячись на досить похмурий заголовок, розповідь наповнена іронією і сатирою, а також неперевершеним колоритом чудового міста біля Чорного моря - Одеси. Адаптацією серіалу для ТВ зайнявся Андрій Кокотюха. Виробництвом серіалу займається кінокомпанія «Sister's production».

Сюжет 12-ти серійної мелодрами Сувенір з Одеси 2018 розповідає про складне життя мирних громадян міста в кінці другого десятиліття ХХ ст. Саме перші три роки після Жовтневої революції та встановлення новоії влади більшовиків були вельми скрутними для мешканців перлини Чорного моря - міста Одеси. Незважаючи на семиразової зміни влади, верхівки кримінальних авторитетів Одеси не змінювалися. Також велася Велика Гра, в мережу якої мирні громадяни намагалися не потрапляти, адже їм і так було достатньо того, що постійно відбувається зміна влади рідного міста. Дванадцяти серійна мелодрама Сувенір з Одеси 2018 також розповідає про нелегке життя в ці роки однієї молодої закоханої пари. Матвій і Ліза випадковим чином стали пішками в чужій грі, затіяної королем нальотчиків Михайлом Вінницьким, який більш відомий під ім'ям Мишка Япончик, а також отаманом Котовським (Григорій Іванович Котовський). Що ж робитимуть головні герої, щоб залишитися разом і вижити? І що ці двоє кримінальних авторитетів міста взагалі з себе представляють? Які події об'єднують цих двох особистостей? Як будуть поводитися головні герої телесеріалу Сувенір з Одеси 2018, що випадково потрапили в кримінальні ігри? Всі відповіді незабаром дивіться в сералі Сувенір з Одеси 2018. Крісло режисера займає Олег Туранський, що вже відомий нам за серіалами "Володимирська, 15", "Я з тобою", "Друге дихання". Ролі виконують досить відомі актори: Ольга Виниченко, Олександр Соколовський, Дмитро Суржиков, Станіслав Боклан та ін. Сценаристом дванадцяти серійної мелодрами Сувенір з Одеси 2018, як уже раніше говорилося, став Андрій Кокотюха, відомий нам по таким чудовим роботам як «Століття Якова» і «Катерина». Сподіваємося, що Сувенір з Одеси 2018 стане прекрасною адаптацією відомої книги, а також не поступатиметься їй захоплюючим сюжетом. Приємного перегляду телесеріалу!

Оригінальна назва: Сувенір з Одеси
Країна: Україна
Рік: 2018
Жанр: пригодницька мелодрама
Серій: 12
Сценарій: Андрій Кокотюха
Виробництво: Sister's production
Продюсер: Олександр Ткаченко, Олена Васильєва, Вікторія Забулонська, Марина Городецька
Режисер: Олег Туранський
У ролях: Ольга Виниченко, Олександр Соколовський, Станіслав Боклан, Дмитро Суржиков, Дмитро Сова, Марк Дробот, Артем Алексєєв, Олександр Кобзар та ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.СЕРІЇ НА ЮТУБІ. ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ БУДЬ-ЛАСКА ОБЕРІТЬ БАЖАНУ СЕРІЮ.

СЕРІЯ 1 СЕРІЯ 2 СЕРІЯ 3 СЕРІЯ 4 СЕРІЯ 5 СЕРІЯ 6 СЕРІЯ 7 СЕРІЯ 8 СЕРІЯ 9 СЕРІЯ 10 СЕРІЯ 11 СЕРІЯ 12