Тато Ден 2019 (Папа Дэн). СТБ. Сериал смотреть онлайн все серии

Опис: Осінній сезон телесеріалів поповнюється новим чудовим проектом під назвою Папа Ден 2017 (Тато Ден). Він є адаптацією відомого новозеландського серіалу Step Dave. Сюжет розповідає про нелегкі стосунки пари, що мають різницю у віці аж п'ятнадцять років.

Як повідомляють творці серіалу, дана історія матиме жанр драми з елементами комедії, тобто драмеді. Головним героєм телепроекту Папа Ден 2017 (Тато Ден) є, як вже можна було здогадатися, молодий чоловік на ім'я Ден. Йому двадцять чотири роки. Він любить вести веселе, без особливих важких зобов'язань життя. Одного разу, сидячі в барі, він зустрічає молоду і красиву на вигляд дівчину. Пара домовляється провести ніч разом вдома у дівчини, а потім назавжди забути про це знайомство. Але в найсерйозніший момент романтичного вечора трапляється невдача - додому до дівчини приходять троє дітей і якась жінка похилого віку. Найкращим рішенням для головного героя серіалу Папа Ден 2017 (Тато Ден) було б просто втекти і більше про це ніколи не згадувати. Але через деякий час Ден розуміє, що він закохався в цю дівчину. Як пізніше з'ясовується, жінку звати Тіна, і в свої тридцять дев'ять років вона вже має троїх дітей. Що ж робити головному герою комедії Папа Ден 2017 (Тато Ден)? Адже він, двадцятичотирьохрічний хлопець, в своєму молодому віці не хоче брати на себе такий тягар як «сімейне життя» і ставати вітчимом трьох дітей! Ще на додачу, виявляється, нова кохана, Тіна, є колишньою шкільною подружкою мами Дена. Які батьки зрадіють, коли дізнаються, що їхній син вибрав собі таку пару? Та й сама Тіна це розуміє, хоча у неї теж з'являються певні почуття до головного героя серіалу Папа Ден 2017 (Тато Ден). Як же розвиватимуться відносини пари, що мають різницю у віці аж 15 років? А що робитимуть родичі пари, дізнавшись про такий союз? Як же буде вести себе Тіна? Адже головна героїня телепроекту Папа Ден 2017 (Тато Ден) розуміє, що такі відносини не завжди можуть бути «вдалими», та й не дуже часто є тривалими. Чи зможуть вони подолати труднощі і чи залишаться разом? Драмеді може і не є серіалом з несподіваними сюжетними змінами, але має глибокий сенс. Вона розповідає про складні взаємини людей, в простій, часом веселій, формі. Телесеріал Папа Ден 2017 (Тато Ден) буде складатися із шістнадцяти серій. Головних героїв зіграє Наталія Ноздріна (Тіна) і Стас Тикунов (Ден). Зйомкою серіалу займається кінокомпанія FILM.UA. Режисерське крісло займають Христина Сиволап і Ірина Громозда, продюсерами даного серіалу є Віктор Мирський та Андрій Ризванюк. Дивіться онлайн всі серії гумористичної драми Папа Ден 2017 (Тато Ден) в хорошій якості на нашому сайті.....

Оригінальна назва: Тато Ден
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: драма з елементами комедії
Серій: 16
Виробництво: FILM.UA
Оператор: Олексій Назарук, Сергій Крутько
Продюсер: Віктор Мирський, Андрій Ризванюк
Креативний продюсер:Олеся Лук'яненко, Олексій Сахалтуєв
Режисер: Христина Сиволап, Ірина Громозда
У ролях: Наталія Ноздріна, Стас Тикунов, Тетяна Орлова, Людмила Загорська, Олексій Шуплецов, Дарія Трегубова, Микита Тарасов, Лаша Рамішвілі, Олексій Нагрудний, Катерина Вайвала, Олеся Гаєва, Ярослава Гуменюк, Вероніка Лук'яненко, Євген Лебедин і ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.