Ноти кохання (Ноты любви) 2017. Домашний. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии

Описание: На телеканалі ТРК Україна 14 жовтня 2017 року стартує дуже романтична мелодрама Ноти кохання 2017 (Ноты любви) в кількості 4-ох прекрасних серій. Виробництвом серіалу займалася «Стар Медіа», а режисером картини виступила Вікторія Мельнікова

Головна героїня міні серіалу Ноти кохання 2017 (Ноты любви) самотня жінка Аріна заробляє на життя офіціанткою в ресторані, і сама виховує сина Микиту, а також всіляко намагається допомогти доглядом за хворою мамою. Зовсім давно 12 років тому дівчина була змушена залишитися одна з дитиною на руках, і з того часу не вірить чоловічій половині і сподівається тільки на свої сили. У неї є давня мрія стати співачкою, яку вона досі не залишила, проте їй довелося відмовитися від своїх планів заради турботи про близьких.

Інший головний герой мелодрами Ноти кохання 2017 (Ноты любви) успішний музичний продюсер Вадим, у якого роман зі своєю співробітницею, співачкою Риммою, проте своїй дочці він поки нічого не говорить, вважаючи, що Василина ще не зовсім оговталася після смерті мами. Більш того в душі він ще не зовсім вирішив, чи хоче він дійсно зв'язати своє життя з такою дівчиною, як Римма.

Події фільму Ноти кохання 2017 (Ноты любви) розгортаються таким чином що дороги Микити і Василини перетинаються і діти приймають вельми нестандартне і оригінальне рішення одружити своїх батьків.

Що вийде з цієї оригінальної витівки телеглядачі дізнаються, подивившись всі 4 серії романтичної мелодрами на каналі Україна. Дивіться онлайн всі серії міні-серіалу Ноти кохання 2017 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Ноти кохання
Країна: Україна, Росія
Рік: 2017
Жанр: мелодрама
Серій: 4
Виробництво: Стар Медіа
Телеканал:ТРК Україна
Сценарій: Дюк Мітягов
Художник: Дмитро Жмурко
Оператор: Валентин Мельниченко
Продюсер: Аля Касперська , Влад Ряшин
Режисер: Вікторія Мельнікова
У ролях: Дар'я Єгоркіна, Артемій Єгоров, Єкатерина Гулякова, Яна Ковальова, Георгій Лещенко та ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.

СЕРИИ ОТ КИНОКОМПАНИИ StarMedia / ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.

СЕРИЯ 1 - 4СЕРИИ ОТ ТЕЛЕКАНАЛА ДОМАШНИЙ. ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.