В последний раз прощаюсь (Прощаюся востаннє) 2017. ТРК Украина. Фильм смотреть онлайн все серии. Мелодрама, мини-сериал

Опис: 18 жовтня 2017 на ТРК Україна телеглядачі зможуть побачити в прем'єрному показі нову мелодраму Прощаюся востаннє, спільного виробництва телеканалу «Україна» і кінокомпанії FILM.UA. Міні-серіал розповість романтичну історію про вчорашню школярку Віру, кохання якої відкидає 24-річний Андрій, вважаючи що вона занадто юна. Проходять роки вже дорослих Андрія і Віру життя перетинає знову ...

За сюжетом мелодрами "Прощаюся востаннє", одного разу в спекотну літню погоду молода людина Андрій надає допомогу і рятує потопаючу школярку Віру. Молода дівчина по вуха закохується в хлопця, однак він вважає її лише маленькою сором'язливою дитиною. Події розгортаються таким чином, що Андрій їде в інше місто і там одружується з іншою жінкою. Віра залишається одна з його малюнками, медальйоном і щеням Джимом, якого вони разом врятували. Проходять роки. Маленька дівчинка і вчорашня школярка стає успішною і яскравою жінкою, вона успішно веде свій бізнес і виходить заміж. Однак щасливою їй стати не вдається. Якось випадково Віра зустрічає Андрія у ветеринарній клініці, проте не говорить йому що вона та сама Віра. Події серіалу повертаються таким чином, що у Віри починаються проблеми з бізнесом і більш того, зрада чоловіка руйнують її розмірене життя. І як багато років тому Андрій знову простягає їй руку допомоги... Мелодрама Прощаюся востаннє буде насамперед цікава телеглядачам тим що містить у собі ідею щастя, яке на перший погляд здається недосяжним, проте якщо вірити і чекати, то воно обов'язково настане. Головна героїня мелодрами - цілеспрямована жінка, вона все намагається домогтися самостійно і вірить у щасливе майбутнє.. Дивіться онлайн всі серії серіалу Прощаюся востаннє 2017 на нашому сайті в хорошій якості HD.

Оригінальна назва: Прощаюся востаннє
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: мелодрама
Серій: 2
Виробництво: FILM.UA
Телеканал: ТРК Україна
Сценарій: Ольга Кулагіна
Оператор: Олексій Ламах
Режисер: Андрій Черних
У ролях: Ксенія Роменкова, Костянтин Самоуков, Валерія Ходос, Мальвіна Салійчук, Марія Трепікова, Андрій Федінчік, Олександра Польгуй, Ігор Петрусенко, Ніна Антонова, Інна Капінос, Андрій Романій, Людмила Ардельян та ін.






ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.