Коротке слово ні 2017 (Короткое слово нет). ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии

Опис: Глядачів телеканалу Україна вже цієї осені очікує захоплююча прем'єра нової неймовірної мелодрами "Коротке слово ні" 2017 (Короткое слово нет). Цей серіал розповість нам про неймовірну історію кохання двох абсолютно протилежних особистостей. Мелодрама "Коротке слово ні" 2017 (Короткое слово нет) буде складатися з 12 серій, які в свою чергу знімають кінокомпанії FILM.UA та Intra Communications Inc на наймальовничіших місцях міста Києва. У головних ролях цього українського серіалу знімаються чудові актори: Марина Митрофанова і Дмитро Белякін. Сюжет серіалу "Коротке слово ні" 2017 (Короткое слово нет) буде наповнений не тільки романтичними моментами, а й фантастичними пригодами, пов'язаними з кримінальними розслідуваннями. Телеглядачів чекає безліч неймовірних поворотів і романтичних моментів в даній кінокартині.

Наташа Корнєєва молода, красива і дуже талановита дівчина. Її батьки добре забезпечені і займають вкрай високу ступінь на соціальних сходах. Життя головної героїні серіалу "Коротке слово ні" 2017 (Короткое слово нет) повне турбот, і в той же час скаржитися дівчині нема на що. Наташа з дитинства живе в достатку і вихована найкращим образам, також вона є студенткою художньої академії і у неї великі перспективи домогтися грандіозного успіху в цій сфері. Однак, ніколи не вгадаєш що ж тобі приготувала доля... Зав'язкою захоплюючої любовної лінії в мелодрамі "Коротке слово ні" 2017 (Короткое слово нет) стає зустріч Наташі і Жені. Євген Стряпкін, або ж просто Жека, людина абсолютно з іншого прошарку суспільства. Він бачить світ інакше, адже у нього ніколи не було сім'ї. Женя виріс у дитбудинку, тому йому невідомо, що таке підтримка родичів, любов і взаєморозуміння близьких. Через неблагополучне дитинство герою серіалу "Коротке слово ні" 2017 (Короткое слово нет) довелося шукати всі можливі способи заробити, і на жаль він вибрав один з найгірших. Жека злодій і авантюрист, але все ж в його серці є місце для чогось світлого і чистого. Випадкова зустріч Наташі і Євгенія змінила життя кожного з них. Між головними героями мелодрами "Коротке слово ні" 2017 (Короткое слово нет) зав'язалися романтичні стосунки. Їх світ перевернувся з ніг на голову, і їм здавалося, що життя існує тільки для них двох. Однак так думали не всі... Батьки Наташі, дізнавшись про їх зв'язок, були в жаху. Новина, що їхня улюблена дочка зв'язалася з якимось дрібним злодюжкою, стала для них шоком. Тепер же вони зроблять все для того, щоб Наташа якомога швидше сказала своєму коханому коротке слово ні. І якраз нагодився зручний випадок. Євгенія прямо на очах у дівчини заарештовує поліція і відвозить в відділення за грабіж, і тепер нашому герою світить чималий термін. Здавалося б це стане кінцем будь-яких взаємин прекрасної дівчини і звичайного злочинця, але тим не менше їх любовна історія тільки починається... Не пропустіть прем'єру на телеканалі Україна. Дивіться онлайн всі серії мелодрами "Коротке слово ні" 2017 (Короткое слово нет) хорошій якості на нашому сайті.

Оригінальна назва: Коротке слово ні
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: гостросюжетна мелодрама
Серій: 12
Продюсер: Марія Алексєєва, Володимир Іссат, Сергій Каратаєв, Віктор Мирський, Віктор Умнов, Катерина Швець, Леонард Яновський
Виробництво: FILM.UA, Intra Communications Inc для ТРК Україна
Режисер: Сергій Щербин
У ролях: Дмитро Белякін, Марина Митрофанова, Ян Цапник, Станіслав Боклан, Максим Дахненко, Віра Шпак і ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.