Бестселер за коханням 2017. ТРК Украина. Фильм смотреть онлайн все серии. Мелодрама, мини-сериал

Опис: 4 листопада 2017 на ТРК Україна телеглядачі зможуть побачити в прем'єрному показі нову мелодраму Бестселер за коханням 2017 від кінокомпанії Стар Медіа. Міні-серіал розповість історію про те, як ловелас Костянтин виявився зачеплений за живе, коли його чари не подіяли на просту біблеотекаршу Асю. І він уклав з одним товаришем парі.

За сюжетом мелодрами Бестселер за коханням 2017 події розгортаються навколо головного героя Костянтина, який уславився серцеїдом, і жодна дівчина не в змозі встояти перед його чарами. Відшукавши чергову жертву, Костянтин збирає про неї якомога більше інформації, і таким чином усілякі знаки уваги, надані їм, стріляють у ціль. Цей молодий чоловік грає в любов з дівчатами не більш двох місяців, а потім їх кидає. Однак усі романи йому необхідні виключно для творчої роботи, адже він письменник і складає детективи. Чарівні дівчата йому потрібні у якості муз. Але як то раз Костя познайомився з "сірою мишкою", бібліотекаркою на ім'я Ася. І дівчина виявилася першою, на кого чари Серцеїда Костянтина не подіяли. Як то кажуть, зачеплений за живе, хлопець укладає парі зі своїм другом, що обов'язково завоює і її! Та чи зможе головна героїня фільму Костянтина встояти перед чарами донжуан? Чим закінчиться ця мелодраматична історія? Відповідь на це питання телеглядачі дізнаються, подивившись всі серії мелодрами. Дивіться онлайн всі серії фільму Бестселер за коханням 2017 на нашому сайті в хорошій якості HD.

Оригінальна назва: Бестселер за коханням
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: мелодрама
Серій: 2
Виробництво: СтарМедіа
Сценарій: Ольга Жабина
Художник: Євген Пітенін
Продюсери: Олександра Касперська, Владислав Ряшин
Оператор: Анатолій Химич
Режисер: Микола Михайлов
У ролях: Ілля Блідий, Марія Козакова, Дар'я Єгоркіна, Олексій Смолка, Дмитро Олійник, Вікторія Карпінська, Давид Бабаєв, Лариса Кадочникова, Сергій Сафрончік, Тарас Цимбалюк, Антон Себастьян, Олена Тополь, Тетяна Салдецька та ін .


СЕРІЇ НА КАНАЛІ СТАР МЕДИА З ЮТУБУ. ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ФІЛЬМА ОНЛАЙН ПЕРЕЙДІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ЗА ПОСИЛАННЯМ