Біле-чорне (Белое-черное) 2019. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии. Мелодрама, детектив

Опис: На телеканалі ТРК Україна глядачі зможуть побачити нову детективну мелодраму Біле-чорне 2017. Цей серіал включає в себе 16 захоплюючих серій, які розкажуть нам про нелегку долю звичайної української жінки.

Головна героїня мелодрами Біле-чорне 2017 Вероніка - красива, заміжня і успішна дівчина. У неї в житті все відмінно і скаржитися було б гріх. Зараз Вероніка працює на улюбленій роботі, одружена з коханим чоловіком і її дні проходять насичено і з радістю. Незважаючи на те, що головна героїня згідно своїй натурі дуже жіночна і ніжна, насправді у дівчини дуже небезпечна і в деякому роді навіть важка робота. Ніка є співробітником слідчого комітету, тому нудьгувати нашої героїні не приходиться. До того ж на роботі її дуже цінують і поважають як досвідченого і розсудливого фахівця. Розслабитися після напруженого дня їй допомагаю різні домашні клопоти. Вероніка відмінна господиня і вірна дружина. Одним словом - дівчина щаслива. Але лише в одного мить життя головної героїні серіалу Біле-чорне 2017 змінюється. Якось у Вероніки і її чоловіка Кості було особливе свято. Незабаром вони збиралися відзначати річницю свого весілля. Ніщо не віщувало біди, як раптом Ніка дізнається жахливу новину: її коханий чоловік Костя загинув, і це був аж ніяк не нещасний випадок. Його тіло було знайдено разом з тілом якоїсь Валерії, дружини відомого кримінального авторитета. На превеликий жаль, всі докази вказують на те, що це було вбивство. Вероніка дуже замучена і не знає, що тепер і думати. Дівчина не вірить в те, що між Костянтином і Валерією були романтичні відносини. Проте, якщо гарно поміркувати, їх обох однаково щось об'єднувало. Щоб з'ясувати всі подробиці, наша головна героїня серіалу Біле-чорне 2017 береться розслідувати справу. Вероніка хоче особисто знайти і покарати злочинця, але, на жаль, її усувають від розслідування. Та Вероніка - уперта особа, і всупереч всім наказам дівчина не збирається кидати розпочате, тому бере рослідування в свої руки. Врешті решт з'ясовується: головні герої мелодрами Біле-чорне 2017 є учасниками чийогось хитромудрого задуму. Як же складеться доля Вероніки і скільки ще раз їй належить розбивати свою душу вщент, щоб знову знайти щастя? Кримінальна драма Біле-чорне 2017 подарує телеглядачам безліч актуальних епізодів і несамовитих моментів. Сценаристом цієї фантастичної кінокартини стала всім добре відома, неперевершена Тетяна Гнєдаш. Успіх її попередніх кінокартин, які транслюються на телеканалі Україна - поза всякими сумнівами. Саме тому ця мелодрама повинна завоювати серця тисяч глядачів. Серіал знімає кінокомпанія ABC Film, головну роль отримала прекрасна Марія Машкова. Дивіться онлайн всі серії кримінальної драми Біле-чорне 2017 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Біле-чорне
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: кримінальна мелодрама
Серій: 16
Сценарій: Тетяна Гнєдаш
Виробництво: ABC Film
Художник: Петро Корягін
Продюсер: Ірина Франчук (виконавчий), Наталія Стрібук, Ольга Ларіна, Віталій Сіренко
Режисер: Ігор Москвітін
У ролях: Марія Машкова, Юрій Дяк, Дмитро Ульянов, Олександр Пашков, Роман Маякин, Міла Сивацька, Олена Турбал, Олександр Рудько, Дар'я Трегубова, Анатолій Зіновенко, Олександр Суворов і ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.