Діагноз 2017 (Диагноз). 1+1. Сериал смотреть онлайн все серии

Описание: На телеканалі 1 + 1 найближчим часом стартує новий серіал на медичну тематику. Головна героїня польського серіалу Діагноз 2017 - Анна Новак. Зовсім недавно Анна була безхмарно щаслива - вона народила дитину, яку любила з першої хвилини, раз і назавжди вирішивши, що ніколи не розлучиться зі своїм маленьким дивом. Вона не втомлювалася пестити свого малюка, навіть не підозрюючи, що станеться в її долі далі ...

Тому що пройшли роки і шлюб Анни розпався. На жаль, в житті головної героїні серіалу «Діагноз» почалася чорна смуга - вона не тільки розлучилася з чоловіком - ще він відняв у Анни дитину. Бажаючи за всяку ціну відновити втрачене щастя, Анна Новак збирає необхідні документи і звертається до адвоката. Який, схоже, допоможе здійснити правосуддя і повернути Ганні Новак малюка. По дорозі в офіс головна героїня фільму «Діагноз» потрапляє в жахливу автомобільну аварію. Настільки жахливу, що у результаті аварії Анна Новак повністю втрачає пам'ять. Після аварії Анна нічого не пам'ятає про своє минуле життя - тепер для Анни минуле - порожній чистий аркуш. Причому хірург, що працює з Ганною, не поспішає допомагати Ганні швидко відновити втрачену пам'ять. Навпаки - він заважає. Відтепер Анна Новак є постійним пацієнтом клініки. День за днем, година за годиною Анна намагається відновити своє минуле за допомогою лікарів. Кожен новий день - це нова історія з минулого життя, повністю забута Ганною. Але не менш значна, не менш цікава. Кожен новий день лікарі різними складними маніпуляціями допомагають Ганні повернутися «в себе». Демонструючи, як в деяких випадках медицина може бути частково безсила швидко відновити здоров'я пацієнта. А також - чому і як відбуваються ці складні історії зі світу медицини, що призвело до остаточного діагнозу. Як часом складно - прискорювати відновлення. Коли Анна Новак починає все згадувати, глядач відкриє головну інтригу медичної драми «Діагноз» 2017. Яку? Дізнаєтеся, подивившись історію про те, що Анна Новак дійсно приховує в минулому ... Які ще випробування пошле доля для головних героїв серіалу «Діагноз» 2017? Чи згадає Анна своє минуле життя? Всі відповіді на дані питання можна дізнатися, подивившись онлайн безкоштовно всі серії польської медичної драми «Діагноз» на нашому сайті починаючи з грудня 2017 в хорошій якості HD.

Оригінальна назва: Діагноз
Жанр: медична драма
Серій: 13
Сценарій: Катажина Сливинський-Клоловіч, Войцех Лепянка, Дорота Койміцка, Агнешка Кшіт
Композитор: Лукаш Таргош
Режисер: Дагмара Боньчик, Дорота Койміца
У ролях: Майя Осташевска, Мацей Закойцелий, Адам Воронович, Магдалена Поплавська, Іво райський, Хелена Завістовска, Анна Смоловик, Беата Сьцібакувна, Соня Бохосевіч, Антоні Круликовский, Олександра Конечна, Міхал Чернецький, Олександра Адамський, Йозеф Пауловскі, Томаш Драбек і ін.ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.