Догори дригом 2017 (Вверх тормашками). 1+1. Сериал смотреть онлайн все серии

Описание: Кінокомпанія «1+1 Продакшн» незабаром випустить на телеекрани новий дивовижно кумедний серіал під назвою Догори дригом 2017. Як повідомляють розробники, це буде 12-серійна комедія, яка розповість нам історію двух чудових українських сімей - однієї зі Львова, другої - з Одеси, звичаї і традиції яких злегка відрізняються, незважаючи на те, що вони розташовані в одній країні - Україні. Серіал Догори дригом 2017 - це неймовірне поєднання тонкого гумору і українських вікових традицій.

В усіх єпізодах серіалу глядачі телеканалу 1+1 зможуть спостерігати, як будуть поєднуватися одеський колорит і львівська інтелігентність. Зйомки серіалу почалися ще минулого літа, а прем'єра запланована на 2017 рік. Головні герої комедії Догори дригом 2017 - це безтурботна жінка у віці Уляна та її син Мар'ян. Вони - чопорна сім'я зі Львова, їм характерна інтелігентність і галантність. Всі події починаються з того, що наші герої вирішують відпочити на узбережжі Чорного моря. Уляна і Мар'ян їдуть в найвідоміше курортне місто України, а саме - у чудову сонячну Одесу. Там головні герої серіалу Догори дригом 2017 планують засмагати, купатися і насолоджуватися спокійним відпкускним життям. Однак їх прекрасний і нічим не обтяжений до цього дня відпочинок переривається нещасним випадком: мати Мар'яна потрапляє в лікарню. На жаль, її стан віщає про те, що їй доведеться там затримати на деякий час. У зв'язку з цим головному герою комедії, Мар'яну, доводиться переїхати жити до Одеси. Для того, щоб доглядати за матір'ю. Відтепер Мар'яна чекає непередбачуване та інтригуюче життя в чужому місті. Виключно нові люди, нові правила і звичаї, саме тут наш герой зможе навчитися чогось грандіозного і зовсім протиприродного для культурної столиці. Але найцікавіше в комедії Догори дригом 2017 починається саме тоді, коли Мар'ян зустрічає молоду і дуже красиву дівчину Ольгу. Вона працює медсестрою в лікарні, де лежить його мама, і практично з першого погляду зачаровує юного львів'янина. Тепер наш герой буде намагатися завоювати серце одеської красуні, паралельно з цим шукаючи житло і роботу на курорті. Що ж сталося з Уляною і чи вдасться головному герою серіалу впоратися з життям в незнайомому місті, а також прийняти інший менталітет? Все це ми дізнаємося з виходом прем'єри на телеканалі 1+1. Сюжет серіалу Догори дрігом 2017 наповнений безліччю комічних епізодів і різних життєвих ситуацій, які у яскравих фарбах описують тонкощі культури як Одеси, так і Львова. У головних ролях знімаються прекрасні актори: Олесь Федорченко, Лілія Ребрик та Вікторія Литвиненко. З впевненістю можна сказати, що дана комедія не залишить байдужими всіх любителів поспостерігати за протистоянням двох сторін та гарненько посміятися. Дивіться онлайн всі серії серіалу Догори дригом 2017 в гарній якості на нашому сайті.

Оригінальна назва: Догори дригом
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: комедія
Серій: 12
Виробництво: 1+1 Продакшн
Художник: Володимир Ольхов
Оператор: Ігор Іванов
Продюсер: Дмитро Савьяненко, Роман Лукін
Режисер: Максим Делієргиев
У ролях: Олесь Федорченко, Лілія Ребрик, Вікторія Литвиненко, Наталя Сумська, Володимир Горянський, Володимир Ніколаєнко, Катерина Кістень, Віталій Іванченко, Назар Задніпровський, Наталя Васько і ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.СЕРИИ НА ЮТУБЕ. ДЛЯ ПРОСМОТРА СЕРИАЛА ОНЛАЙН ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ

СЕРІЯ 1 СЕРІЯ 2 СЕРІЯ 3 СЕРІЯ 4 СЕРІЯ 5 СЕРІЯ 6 СЕРІЯ 7 СЕРІЯ 8 СЕРІЯ 9 СЕРІЯ 10 СЕРІЯ 11 СЕРІЯ 12