Перехрестя (Перекрестки) 2017. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии. Мелодрама, фильм

Опис: На телеканалі ТРК Україна 16 грудня 2017 року глядачі зможуть подивитися в прем'єрному показі нову гостросюжетну мелодраму Перехрестя 2017 виробництва Української продакшн студії з Олександром Кобзарем і Глафірою Тархановою в головних ролях. Мелодрама Перехрестя 2017 розповість захоплюючу історію чоловіка, розмірене життя якого докорінно зміниться після того, як він отримає таємничий лист від дочки...

За сюжетом міні-серіалу Перехрестя 2017 талановитий і затребуваний програміст Олександр Вербів протягом останніх 20 років живе і працює в Канаді. Але як то раз до нього несподівано приходить лист без зворотної адреси відправника від дочки Майї, існування якої він раніше навіть не підозрював. Олександр повертається до Києва, щоб відшукати дочку, але в процесі пошуку він зустрічає з нові фатальні обставини. За сюжетом мелодрами Перехрестя 2017 головному герою необхідно буде прийняти непросте рішення: повернутися в Канаду, де він має налагоджене життя, або почати з чистого аркуша і залишитися в Києві. В процесі пошуку рішення Олександр усвідомлює той момент, коли йому необхідно розібратися в собі, зробити аналіз того як він жив до цього, і прийняти непросте рішення. А також визнати що раніше він занадто легковажно ставився до відносин з жінками, а кар'єра у нього була на першому місці і в кінці кінців він залишився на самоті. Головний герой приймає непросте рішення повернутися в рідне місто і спробувати налагодити взаємини з тими, які дійсно є для нього дорогими людьми... Чим же закінчиться ця романтична мелодрама і які рішення прийме головний герой міні-серіалу Перехрестя 2017? Відповіді на ці питання телеглядачі каналу Україна дізнаються 16.12.2017 побачивши всі 4 серії картини. Дивіться онлайн всі серії романтичної мелодрами Перехрестя 2017 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Перехрестя
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: мелодрама
Серій: 4
Виробництво: компанія Українська продакшн студія
Композитор: Роман Дудчик
Художник: Олена Остапенко
Сценарист: Дмитро Абезяев
Продюсери: Ірина Чемерис (іcполнітельний), Ірина Заря
Оператор: Олексій Цвелодуб
Режисер: Саша Кирієнко
У ролях: Олександр Кобзар, Глафіра Тарханова, Алла Юганова, Юлія Такшина, Ірина Новак, Наталія Васько, Михайло Жонін, Олександр Мельник, Анна Кошмал, Яна Соболевська, Сергій Радченко, Людмила Загорська, Сергій Калантай, Дар'я Трегубова, Єва Шевченко-Головко, Олександр Соколов, Михайло Кукуюк і ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.