Все ще буде (Все еще будет) 2017. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии. Мелодрама, фильм

Опис: На телеканалі ТРК України 17 грудня 2017 року глядачі зможуть подивитися в прем'єрному показі нову романтичну мелодраму Все ще буде 2017 виробництва кінокомпанії ABC Film з Людмилою Полякової та Олегом Гааса в головних ролях. Мелодрама Все ще буде 2017 розповість захоплюючу історію про життя великої родини, де є свої невдахи і заздрісники, а також цілеспрямовані люди здатні на благородні вчинки ...

За сюжетом міні-серіалу Все ще буде 2017 на невеликій відстані від річки розташувався великий будинок. Там проживають глава сімейства Петро Гусаров з чотирма дітьми і тещею, яка є до всього іншого єдиною і повноправною господинею в домі. У процесі всього свого життя Петро мріяв стати великою людиною, начальником, господарем в будинку, який сам побудував. На даний момент він бажає зайняти хоча б маленьку посаду в річковому порту, де зараз заробляє на життя вантажником, з однією метою щоб в кінці життя побути трохи начальником. Трапляється так що його молодшої дочки пропонує руку і серце син багатих бізнесменів - судновласників, які входять до ради директорів порту. І ось з панського плеча Петі завітала хороша посада по роботі на складі. Однак коли приходить день весілля, наречена несподівано тікає зі свого весілля, сказавши через подружку, що вона глибоко шкодує однак не може зробити життєву помилку. А Петю тут же звільняють не тільки з нової посади, а й зовсім з порту. Будучи безробітним, він починає вживати алкоголь все більше і більше, і зовсім ображається на долю. Однак тепер йому потрібно, щоб будинок дістався йому, але теща і приїхавший до неї улюблений син Ростислав, вирішують продати будинок, щоб розплатитися по боргах... Чим же закінчиться ця життєва мелодрама і чи зможуть головні герої міні-серіалу Все ще буде 2017 налагодити своє життя? Відповіді на ці питання телеглядачі каналу Україна дізнаються 17.12.2017 побачивши всі 4 серії картини. Дивіться онлайн всі серії гостросюжетної мелодрами Все ще буде 2017 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Все ще буде
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: мелодрама
Серій: 4
Виробництво: Енерджі Фільм Продакшен, СВ Синема, ABC Film
Композитор: Андрій Пономарьов
Художник: Юлія Балан
Сценарист: Ольга Шевченко
Продюсери: В'ячеслав Михайлов, Віталій Сіренко, Ірина Франчук
Оператор: Василь Бородін
Режисер: Олександр Баршак
У ролях: Людмила Полякова, Олег Гаас, Павло Кузьмін, Андрій Поліщук, Анфіса Черних, Борис Георгієвський, Фатіма Горбенко, Євген Лебедин, Богдан Буйлук, Катерина Тишкевич, Вікторія Білан, Володимир Ямненко, Наталія Кленіна, Олександр Баршак, Андрій Ісаєнко, Алла Масленникова, Сергій Дзялік, Юлія Амелькина, Борис Смирнов, Олег Коваленко, Олександр Галафутник, Інга Нагорна, Валерій Астахов та ін.


ТЕЛЕКАНАЛ ТРК УКРАИНА. ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.

ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.