Девушка с персиками (Дівчина з персиками) 2017. Канал Домашний и 1+1. Фильм, мелодрама смотреть онлайн все серии

Описание: На каналі 1+1 глядачі зможуть подивитися в прем'єрному показі нову мелодраму "Дівчина з персиками 2017" з Аліною Коваленко і Владом Никитюк в головних ролях. Мелодрама "Дівчина з персиками 2017" розповість історію про те як один нещасний випадок стався з двома молодими людьми докорінно змінив їхнє подальше життя...

За сюжетом міні-серіалу "Дівчина з персиками 2017" нещасний випадок докорінно змінив життя двох молодих людей - сільської дівчини Ані (роль виконує Аліна Коваленко), яка торгувала біля траси персиками, і, так званого, «мажора» Роми (роль виконує Влад Нікітюк) безцільно пропалює життя в своє задоволення. Події мелодрами "Дівчина з персиками 2017" розгортаються таким чином, що головна героїня, намагаючись допомогти Ромі показати дорогу, сідає до нього в машину і з його вини потрапляє в аварію. Це обертається для дівчини важкими наслідками - вона залишається прикутою до інвалідного візка, а навколо самої аварії розгортається медіаскандал. Впливовий бізнесмен, батько Романа, всіляко намагається захистити репутацію своєї родини і для цього він запрошує Аню до себе додому для того, щоб організувати для неї їй повний догляд. Однак дівчина намагається використати цей шанс, щоб помститися Роману, але той мріючи зробити кар'єру лікаря, планує не тільки формально спокутувати свій гріх, а й докорінно змінити своє життя. Чим закінчиться ця хвацько закручена мелодраматична історія і чи зможуть головні герої побороти обставини і знайти своє щастя? Про це телеглядачі каналу 1+1 дізнаються, подивившись всі серії міні-серіалу "Дівчина з персиками 2017". Дивіться онлайн всі серії мелодрами "Дівчина з персиками 2017" в хорошій якості HD720 на нашому сайті.

Оригінальна назва: Дівчина з персиками
Країна: Україна
Год: 2017
Жанр: Мелодрама
Серій: 4
Сценарій: Наталія Нікішина
Оператор: Ігор Іванов
Продюсер: Олена Васильєва, Вікторія Лєзіна, Олена Єремєєва (креативний), Роман Лукін (виконавчий)
Режисер: Сергій Толкушкін
У ролях: Аліна Коваленко, Влад Нікітюк, Юрій Гребельник, Олена Стефанська, Олександр Попов, Катерина Варченко, Дмитро Усов, Марія Моторна, Микола Боклан, Олена Хохлаткіна, Роман Ясинівський, В'ячеслав Хостікоєв, Лідія Чащина, Володимир Кузнєцов и др.ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.
ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.

ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.

СЕРИЯ 1 СЕРИЯ 2 СЕРИЯ 3 СЕРИЯ 4