Музика для двох (Музыка для двоих) 2017. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии. Мелодрама, фильм

Опис: На телеканалі ТРК Україна 25 грудня 2017 року вийде в ефір нова 4-ох серійна мелодрама - міні-серіал під романтичною назвою «Музика для двох». Це буде захоплюючий фільм про справжнє кохання, яке змітає всі перешкоди на своєму шляху...

Головні герої мелодрами «Музика для двох» Іра Кудряшова (Олеся Фаттахова) і Сергій Кравцов (Євген Шіріков). Знайомляться Ірина та Сергій в РАГСі: вони оформляють розлучення зі своїми другими половинами. Звичайно, це був не найкращий день для знайомства, але саме в цей день пара зрозуміла - ось воно, справжнє кохання. Любов увійшла в серця Іри та Сергія, не залишивши там ні печалі, ні розчарування від недавніх негараздів. Іра - скромна і ввічлива дівчина, незважаючи на те що її батько - успішний і досить відомий в місті бізнесмен Роман Олексійович Кудряшов (Іван Шабалтас). З дитинства Іра жила в достатку, ні в чому не знала відмови, але це її абсолютно не розпестило. Іра все одно добра, скромна дівчина, яка працює на знос в місцевому пологовому будинку лікарем-акушером. Саме таку професію вибрала собі головна героїня мелодрами Музика для двох (Музыка для двоих) відразу після закінчення інституту. Сергій - хлопець з простої інтелігентної родини. У дитинстві і юності Сергій жив дуже скромно. Але з часом своєю головою і невпинними зусиллями Сергій таки отримав непогану освіту і цікаву роботу. Коли Іра і Сергій зустрілися, вони вирішили - ось тепер ніхто і ніщо не завадить їм бути щасливими по-справжньому. Але чи так це? Адже настав час парі познайомити і батьків. І ось коли батьки нарешті побачили один одного - то мати Іри - Людмила Іллівна Кудряшова (Наталія Чернявська) і мати Сергія - Ліна Михайлівна (Тетяна Лютаєва) не змогли стримати свого здивування і обурення .... І батько Сергія - Борис Ілліч Кравцов (Владислав Вєтров) теж розуміє - це справжня катастрофа, нового весілля не буде. Але чому? Чи будуть сучасні Ромео і Джульєтта в кінці кінців разом? Всі відповіді на поставлені запитання дивіться у 4 серіях мелодрами «Музика для двох» онлайн безкоштовно в хорошій якості на нашому сайті, зоряний акторський склад обов'язково захопить за собою глядача в країну неймовірно життєвих і ліричних пригод від першої до останньої серії. Дивіться онлайн всі серії гостросюжетної мелодрами Музика для двох (Музыка для двоих) 2017 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Музика для двох
Країна: Росія
Рік: 2017
Жанр: мелодрама
Серій: 4
Виробництво: кінокомпанія Російське
Режисер: Сергій Мезенцев
Сценарист: Ганна Слуцки
Оператор: Кирило Сперанський
Композитор: Михайло Адамов
Художник: Катерина Ковинева
Продюсери: Тамара Хромова, Олександр Кушаев, Ірина Смирнова
У ролях: Олеся Фаттахова, Євген Шірік, Агата Муценіеце, Кирило Запорізький, Наталія Чернявська, Іван Шабалтас, Тетяна Лютаєва, Владислав Вєтров, Юрій Васильєв, Борис Шувалов, Наталя Третьякова, Василь Шмаков, Дмитро Гудочкін, Поліна Олемская, Анастасія Михайлова, Марина Мезенцева, Олена Галліардт, Олексій Павлов, Світлана Левичева і ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.