Мама для Снігуроньки (Мама для Снегурочки) 2017. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии. Мелодрама, фильм

Опис: На телеканалі ТРК України 30 грудня 2017 року глядачі зможуть подивитися в прем'єрному показі нову романтичну мелодраму Мама для снігуронькі 2017 виробництва кінокомпанії Star Media з Данилом Білих і Фатимой Горбенко в головних ролях. Мелодрама Мама для снігуронькі 2017 розповість захоплюючу новорічну історію про те ролі Снігуроньки і Діда Мороза зближують головних героїв ...

За сюжетом міні-серіалу Мама для снігуронькі 2017 напередодні новорічного свята Денис просить друга Юрія замінити його на роботі, а саме побути Дідом Морозом. Юрій на свою голову дає згоду, адже один переконує того, що робити то практично нічого не доведеться. Однак не тут то було, і в перший же день роботи все проходить не так як планувалося, і новому Дідові Морозу потрібно викручуватися. Але ніхто не очікував того та й сам головний герой картини Мама для снігуронькі 2017, що він зможе все відмінно виконати. Однак саме це і послужило старту відмінного тандему: снігуроньки Вікі і Діда Мороза Юрія. Однак минає час і життя Юрія і Вікі стрімко змінюється, адже крім комічних ситуацій на роботі, вони переживають певні особисті драми, але це тільки зближує їх. І незабаром виявляється що вони закохуються один в одного. Але зізнатися в своїх почуттях у головних героїв не вистачає сміливості, проте, як кажуть, під Новий рік мрії збуваються... Чим же закінчиться ця новорічна мелодрама і чи зможуть головні герої міні-серіалу Мама для снігуронькі 2017 знайти своє щастя? Відповіді на ці питання телеглядачі каналу Україна дізнаються 30.12.2017 побачивши всі 4 серії картини. Дивіться онлайн всі серії романтичної мелодрами Мама для снігуронькі 2017 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Мама для Снігуроньки
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: мелодрама
Серій: 4
Виробництво: Star Media
Сценарист: Микола Сніцар
Продюсери: Владислав Ряшин, Галина Храпко
Режисер: Антон Азаров
У ролях: Данило Бєлих, Фатіма Горбенко, Єва Шевченко-Головко, Катерина Гулякова, Кирило Жандаров, Олексій Нагрудний, Костя Козлов, Олександр Онуфрієв і ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.