Назавжди (Навсегда) 2018. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии. Мелодрама, фильм

Опис: На телеканалі ТРК Україна 3 січня 2018 року глядачі зможуть подивитися в прем'єрному показі нову романтичну мелодраму Назавжди 2018 виробництва кінокомпанії ABC Film з Євгенією Лозою і Євгеном Проніним в головних ролях. Мелодрама Назавжди 2018 розповість захоплюючу історію про кохання без взаємності, яка зводить головних героїв міні-серіалу знову через довгі роки...

За сюжетом міні-серіалу Назавжди 2018 в студентські роки Олександр любить Лару, проте не поспішає зізнатися їй у своїх почуттях, адже він вважає що попереду ще ціле життя. Зрозуміло, відбувається неминуче: Лара також закохується, однак, зовсім не в Олександра, а інститутського красеня Дениса. Як то кажуть, Денис уславився хлопцем видним, яскравим, красивим і абсолютно безсердечним. Відносини Лари і Дениса розвиваються стрімко, і дуже скоро все закінчується шлюбом, а незабаром і народженням сина Родіона. Однак щасливого сімейного життя не вийшло, більше того для Лари вона виявляється справжнім пеклом: чоловік через деякий час остигає до неї, змінює і навіть піднімає руку, хоча у них росте син. Олександр ж зі свого боку пов'язує себе шлюбом з уже немолодою Світланою. Світла жадає щирої любові, проте Олександр просто не в змозі її надати, і жінка починає шукати розраду в алкоголі. Минають роки і несподівано Саша і Лара зустрічаються знову... Чим же закінчиться ця життєва мелодрама і чи зможуть головні герої міні-серіалу Назавжди 2018 знайти своє щастя? Відповіді на ці питання телеглядачі каналу Україна дізнаються 03.01.2018 побачивши всі 4 серії картини. Дивіться онлайн всі серії романтичної мелодрами Назавжди 2018 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Назавжди
Країна: Україна
Рік: 2018
Жанр: мелодрама
Серій: 4
Виробництво: Енерджі Фільм Продакшен, СВ Синема, ABC Film
Композитор: Андрій Тупиков, Андрій Савостьянов
Художник: Лариса Жилко
Сценарист: Наталія Шімборецкая, Катерина Скиданова, Тетяна Хельштайн
Продюсери: Віталій Сіренко, В'ячеслав Михайлов (ген.), Андрій Савенко
Оператор: Василь Сікачинський
Режисер: Мирон Малецький
У ролях: Євгенія Лоза, Євген Пронін, Роман Полянський, Антоніна Макарчук, Неоніла Білецька, Міла Сивацька, Дмитро Сова, Сергій Нікітін, Максимиллиан Імас, Ростислав Яцюк, Марк Савченко, Алла Масленникова, Владлена Марчак, Володимир Мовчан та ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.