Лінії життя (Линии жизни) 2018. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии. Мелодрама, фильм

Опис: На телеканалі ТРК Україна 5 січня 2018 року глядачі зможуть подивитися в прем'єрному показі нову романтичну мелодраму Лінії життя 2018 виробництва кінокомпанії ABC Film з Марією Куликовою, Андрієм Єгоровим і Ольгою Арнтгольц в головних ролях. Мелодрама Лінії життя 2018 розповість захоплюючу історію про те як таємне минуле зводить головних героїв міні-серіалу знову через довгі роки...

За сюжетом міні-серіалу Лінії життя 2018 події відбуваються в 70-і роки. Чотирирічний Слава і дворічний Сергій Харитонова після зникнення мами виявляються в дитячому будинку, де знайомляться з дитбудинковим Колею і донькою вчительки Танею. Через деякий час заможна пара Звонарьова усиновляє молодшого з братів - Сергія, через що між братами виникає розлад. Проходять роки. Сергій нещасливий в прийомній сім'ї - Звонарьова не змогли замінити їм свою загиблу дитину. У дитбудинку на святі на честь Миколи, який повернувся з Афганістану, Таня (Ольга Арнтгольц) намагається помирити братів, але лише підливає масла у вогонь: закоханий в дівчину Слава (Всеволод Болдін) дізнається, що у неї роман з Сергієм (Євген Пронін)... Таня і Сергій одружуються. Однак після зради чоловіка Таня йде до його брата. Але і з ним щасливого життя не виходить. Дівчина, переосмисливши свої вчинки, повертається до Сергія. Тим часом Слава, бажаючи розібратися, куди багато років тому зникла їхня мати, несподівано знаходить її в закритому Новосибірському психіатричному стаціонарі. Тут Слава знайомиться з Ніною, лікуючим лікарем мами... Так яка ж таємниця довгі годі ховалася від головних героїв і зможуть головні герої міні-серіалу Лінії життя 2018 знайти своє щастя? Відповіді на ці питання телеглядачі каналу Україна дізнаються 05.01.2018 побачивши всі 4 серії картини. Дивіться онлайн всі серії романтичної мелодрами Лінії життя 2018 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Лінії життя
Країна: Україна
Рік: 2018
Жанр: мелодрама
Серій: 4
Виробництво: Film Stream, ABC Film
Композитор: Андрій Тупиков
Художник: Лариса Жилко
Сценарист: Наталія Шімборецкая, Катерина Скиданова, Тетяна Хельштайн
Продюсери: Віталій Сіренко, Родіон Павлючик, Ольга Полесицький, Вадим Фещенко, Ігор Марін
Оператор: Сергій Борденюк
Режисер: Віталій Сіренко
У ролях: Марія Куликова, Андрій Єгоров, Ольга Арнтгольц, Всеволод Болдін, Євген Пронін, Андрій Ісаєнко, Катерина Вишнева, Наталя Доля, Ірина Новак, Микита Балєв, Тимур Миколюк, Георгій Лещенко, Данило Якимчук та ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.