Жінки у коханні (Женщины в любви) 2018. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии. Мелодрама, фильм

Опис: На телеканалі ТРК України 4 січня 2018 року глядачі отримають можливість побачити в прем'єрному показі нову романтичну мелодраму Жінки у коханні 2018 виробництва кінокомпанії ПРІОР Продакшн з Оленою Хмельницькою та Петром Баранчеевим в головних ролях. Міні-серіал "Жінки у коханні" розповість романтичну історію про кохання, про те як трьом нещасним жінкам необхідно визнати свої помилки і знайти правильний шлях, щоб знову опинитися щасливими...

За сюжетом міні-серіалу "Жінки у коханні" головна героїня професійний психолог Мілена практично повністю свій час і сили віддає пацієнтам і не зовсім не бачить, що своя сім'я у неї руйнується. Її кидає чоловік, який втомився від неуваги, а також ще й на додачу від здорового, але несмачного харчування. Микола вирішує почати повністю нове життя і реалізувати стару мрію: від отримує посаду шеф-кухаря в ресторані «Блажь». Мілена повністю розгублена, так як абсолютно не розуміє, що так змінило Миколу і що їй тепер робити. У той же час їх дочка Поліна закохалася в свого інститутського викладача-доцента і нескромно переслідує його, абсолютно не беручи уваги те, що талановитий хлопець Микита до неї явно небайдужий і завжди готовий їй допомогти. А ось мати Мілени Нора - актриса в минулому, а тепер працівник народного театру палає нерозділеними почуттями до колеги по сцені Івану, абсолютно не звертаючи уваги на гардеробника Геру, який з юнацьких років залишається її прихильником і навіть в театр влаштувався щоб частіше її бачити. Трьом нещасним жінкам необхідно тепер зробити роботу над помилками і вийти на правильний шлях, щоб знову бути щасливими... Чим же закінчиться ця романтична мелодрама і чи зможуть головні героїні міні-серіалу "Жінки в любові" знайти своє щастя? Відповіді на ці питання телеглядачі каналу Україна дізнаються 04.01.2018 побачивши всі 4 серії картини. Дивіться онлайн всі серії романтичної мелодрами Жінки у коханні 2018 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Жінки у коханні
Країна: Україна
Рік: 2018
Жанр: комедія
Серій: 4
Виробництво: «ПРІОР Продакшн», «Студія Грін Фильм»
Композитор: Валерій Царьков, Илья Разін
Художник: Константин Пахотін
Сценарист: Кіра Худолей, Алла Дамскер
Продюсеры: Родіон Павлючик, Сергій Бурак, Евгеній Григорьев, Кристина Франчак, Ольга Полесицка, Ігорь Марін
Оператор: Ростислав Гассельблат
Режиссер: Денис Корабльов
У ролях: Олена Хмельницька, Петро Баранчеєв, Сергій Баталов, Тетяна Самаріна, Анастасія Тюніна, Єгор Кутенков, Андрій Аверков, Леонід Алімов, Світлана Смирнова-Кацагаджієва, Андрій Павловець, Володимир Глазков, Роман Смирнов, Жанна Купріянова, Наталія Щербакова, Ольга Білявська, Роман Данилов та ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.