Чужа доля (Чужая судьба) 2018. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии. Мелодрама, фильм

Опис: На телеканалі ТРК Україна 21 січня 2018 року глядачі зможуть подивитися в прем'єрному показі нову романтичну мелодраму Чужа доля 2018 виробництва кінокомпанії Мотор Фільм Студія з Анастасією Заворотнюк і Олександром Бухаровим в головних ролях. Мелодрама Чужа доля 2018 розповість захоплюючу романтичну історію про кохання, коли здавалося б безвихідна життєва ситуація перевертає повсякденне життя в зовсім інше русло...

За сюжетом міні-серіалу Чужа доля 2018 головна героїня Наталя (роль виконує Анастасія Заворотнюк) трудиться звичайним шкільним кухарем, в тому ж навчальному закладі де і навчається її син. У жінки дуже скромна зарплата, проте її син постійно знаходиться на увазі. Наталя по-справжньому любить роботу кухаря і виконує її з намаганням для дітей. Навпаки її напарниця Тоня так і норовить прихопити додому з кухні продукти. Одного разу Наталя не стримується і приймає рішення поскаржитися на Тоню директору навчального закладу. Однак за сюжетом серіалу Чужа доля 2018 обставини обертаються таким чином, що в школі починають екстрену евакуацію через дзвінок про закладену бомбу. Звичайно ж бомбу ніхто не знаходить, однак винуватцем події роблять Наташиного сина Мишка, адже це він подзвонив в поліцію. Директор повідомляє Наталі про те, що тепер вона зобов'язана заплатити чималий штраф. Зрозуміло, таких грошей у жінки немає, чоловіка також немає і матеріальне становище дуже і дуже складне. За сюжетом міні-серіалу Чужа доля 2018 подруги радять головній героїні взяти до себе в будинок квартиранта. І Микола, який подзвонив по оголошенню Наташі виявляється на вигляд приємним і порядним чоловіком. Між ним і головною героїнею зростає взаємна симпатія яка перетворюється в любов. Однак не тільки Наталя претендує на Миколая, її подруга Ольга також бажає переманити чоловіка і з цією метою намагається посварити закоханих. Несподівано повертається зниклий чоловік головної героїні, що розпалює ситуацію в будинку, адже чоловікам тепер належить поділити улюблену жінку. Однак Наталя готова пройти через всі випробування, щоб нарешті знайти своє щастя... Чим же закінчиться ця романтична мелодрама і чи зможе головна героїня міні-серіалу Чужа доля 2018 знайти своє щастя? Відповіді на ці питання телеглядачі каналу Україна дізнаються 21.01.2018 побачивши всі 4 серії картини. Дивіться онлайн всі серії мелодрами Чужа доля 2018 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Чужа доля
Країна: Росія
Рік: 2018
Жанр: мелодрама
Серій: 4
Виробництво: Мотор Фільм Студія
Композитор: Ілля Духовний
Художник: Олексій Назаров
Сценарист: Ганна Курбатова
Продюсери: Катерина Єфанова, Ганна Курбатова, Дмитро Фікс
Оператор: Давид Хайзніков
Режисер: Дмитро Фікс
У ролях: Анастасія Заворотнюк, Олександр Бухаров, Анна Уколова, Марк Муравйов, Ігнатій Акрачков, Олеся Железняк, Ганна Якуніна, Аліна Ольшанська, Єгор Клейменов, Віктор Тереля, Олег Акулич, Азамат Алієв, Олександр Горшков і ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.