МастерШеф. Подростки (МайстерШеф. Підлітки) 1-3 сезон 30.05.2018. СТБ. Телешоу смотреть онлайн все выпуски. Кулинарный выпускной

Опис: На телеканалі СТБ у сезоні 2018 телеглядачі побачать нову інтерпретацію кулінарного шоу "МайстерШеф". У новому сезоні за звання самого кращого кулінарного аса України будуть боротися підлітки! Кастинги на шоу "МайстерШеф. Підлітки" 2018 пройшли восени у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі, Одесі. У програмі візьмуть участь діти віком від 14 до 17 років, які не тільки люблять готувати, але ще вміють злагоджено працювати в команді, проявляти лідерські якості і взагалі обожнюють кулінарне мистецтво. Вони люблять готувати не тільки смачні та корисні страви, вони люблять чаклувати на кухні, вигадуючи незвичайні страви, ці підлітки вміють талановито виготовляти найсмачніші кулінарні шедеври з простих та відомих нам інгредієнтів!!!

Значна грошова винагорода та звання Першого Майстер Шефа України в категорії Підлітки також додає інтересу до перегляду того, як майбутні шеф-кухаря вміють включити фантазію і по-своєму обіграти вже знайомі нам страви. При цьому підліткова безпосередність, не банальність і свіжість сприйняття грають головну роль у кінцевому результаті приготування. Новий сезону шоу МайстерШеф. Підлітки 2018 пройде в абсолютно новому для України форматі культового кулінарного шоу. Перехідний вік між дитинством і дорослим життям - це період максималізму і романтизму одночасно, і, відповідно, журі проекту буде деколи складно впоратися з такими бунтівними учасниками. Суддями МайстерШеф. Підлітки стали Тетяна Литвинова, Ектор Хіменес-Браво і Дмитро Горовенко. Новий сезон «МайстерШеф. Підлітки» 2018 обов’язково приємно здивує глядача захоплюючими конкурсами, тому що завдання у шоу "МайстерШеф. Підлітки" 2018 будуть повністю адаптовані під особливості цієї вікової категорії. Телеглядачам належить побачити безліч креативних і романтичних конкурсів, присвячених майбутнім святам, наприклад Дню Святого Валентина, 8 Березня чи 1 квітня. Саме такі творчі конкурси покликані допомогти молодим кулінарам-початківцям повністю розкрити свої приховані досі здібності, проявити свої найкращі якості, таким чином розвинути навички і тим самим наблизитися до бажаної перемоги. У двадцятку з "білим фартухом" потраплять найталановитіші, найкреативніші, найсміливіші учасники. Кожен повинен не тільки вміти готувати, але і вміти сконцентруватися, вчасно зібратися, настроїтися на роботу в команді. Таке бува не під силу навіть дорослому кулінару, тому шлях до перемоги у кожного підлітка на шоу МастерШеф 2018 буде дуже і дуже не простий!!! Нажаль, чимало талановитих конкурсантів отримають "чорний фартух" і прощання перед скляними дверима. Будемо сподіватися, що перемогу на конкурсі МайстерШеф. Підлітки отримає найкращий кулінар України. А хто саме стане переможцем - дізнаємося, подивившись всі випуски кулінарного проекту «МастерШеф. Підлітки» 2018 онлайн безкоштовно в гарній якості HD на нашому сайті вже зовсім скоро, починаючи з 31.01.2018! Приємного перегляду!!!

Оригінальна назва: МастерШеф. Підлітки
Країна: Україна
Рік: 2018
Жанр: кулінарне шоу
Судді: Ектор Хіменес-Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова
Телеканал: СТБ


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ БУДЬ-ЛАСКА ОБЕРІТЬ БАЖАНИЙ ВИПУСК.