Менталіст (Менталист) 2018. ТВ3 / ICTV. Сериал смотреть онлайн все серии

Описание: Нова детективна історія - кінострічка "Менталіст" в кількості 16-ти серій буде доступна на каналі ICTV. Гостросюжетний детектив "Менталіст" - адаптована версія одного з американських над-популярних серіалів. Детектив мав великий успіх і пройшов за кордоном з незмінними високими рейтингами за переглядами від першого до сьомого сезону в 2008 - 2014 роках. Головний герой серіалу "Менталіст" - 42-річний Данило Романов (Йехезкель Лазаров), унікальна людина з над-талантами.

В один день новину про те, що Менталіст володіє рідкісним даром, дізналися в поліції. З тих пір для обопільного інтересу Данило Романов працює зі спецслужбаміі і поліцією, але поки що тільки як незалежний консультант. Звичайно, наш Менталіст 2018 не відрізняється особливою дисципліною, але тільки завдяки своєчасно наданій допомозі від Данила було успішно розкрито безліч тяжких злочинів. Події, які він розкриває завдяки своїм екстрасенсорним можливостям, відновлюються до найдрібніших деталей. Що істотно полегшує роботу поліції по встановленню істини. Здається - що може бути простіше, ніж для екстрасенса подивитися назад і сказати, хто насправді вчинив досі нерозкритий серйозний злочин. Однак насправді у Менталіста 2018 все виявилося не так, бо наяву він звичайний шахрай. Менталіст 2018 тільки вдавав, що є медіумом. Все це наш Менталіст вправно придумав, щоб заробити побільше грошей на життя. Таким чином він навіть зміг сколотити невеликий капітал. Але одного разу головний герой серіалу Менталіст 2018 випадково перетнув дорогу деяким "дуже важливим персонам". Після цього Данил більше не міг працювати без якого-небудь могутнього покровителя. Тільки для порятунку свого життя Данило став позаштатним співробітником поліції. За життя Менталіст 2018 вельми розумний, досвідчений і освічений у всіх сферах чоловік. У нього є задатки великого аналітика: він без особливих зусиль знаходить незаперечні докази провини злочинця. Як ніхто інший, він може знайти потрібні докази та зробити обґрунтовані висновки. У загальному і цілому все засновано на простому якісному психоаналізі. І ніякої містики. Але все одно відділу поліції при розслідуванні найжахливіших злочинів періодично потрібна допомога розумної людини - детектива Менталіста 2018. Їм неважливо, яким чином, головне - знайти злочинця. Та якою ціною - все це вже не має значення. Згодом робота Менталіста 2018 дуже високо цінується поліцією. Найважливіші справи без Данила не проходять. Вітчизняна версія культового детектива Менталіст 2018 року обіцяє тримати глядачів у напрузі від першої до останньої серії. Режисером гостросюжетного детективу "Менталіст" є Олексій Мурадов, він подарував телеглядачеві такі чудові кінострічки як "Винищувачі", "Тече річка Волга", "Жуков" і багато інших. інших. Які злочини будуть у детектива Менталіст самими інтригуючими? Як складеться його подальша доля? Чи завжди він буде працювати на поліцію? Всі відповіді на дані питання можна буде побачити у всіх серіях детектива Менталіст 2018 у хорошій якості на нашому сайті. Не пропустіть нове та захоплююче видовище - серіал «Менталіст» у гарній якості HD. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Менталіст
Країна: Україна
Рік: 2018
Жанр: детектив
Серій: 16
Телеканал: ICTV
Виробництво: Star Media
Продюсер: Олександр Стариков, Владислав Ряшин
Оператор: Роберт Філатов
Художник: Катерина Татарська, Андрій Бендюк
Сценарій: Дмитро Іванов, Аркадій Висоцький
Режисер: Олексій Мурадов
У ролях: Йехезкель Лазаров, Анастасія Мікульчина, Єлизавета Лотова, Ілля Ільїних, Валерія Бурдужа, Максим Драченін, Ігор Оробей, Олександр Дуденков, Олександр Мохов, Андрій Руденський, Нодар Сирадзе, Петро Нестеров, Євген Сафронов, Катерина Волкова, Олена Полякова, Микола Козак, Маргарита Дьяченкова , Марія Романова та ін.


БУДЬ-ЛАСКА ОБЕРІТЬ БАЖАНУ СЕРІЮ.

СЕРІЯ 1 СЕРІЯ 2 СЕРІЯ 3 СЕРІЯ 4 СЕРІЯ 5 СЕРІЯ 6 СЕРІЯ 7 СЕРІЯ 8 СЕРІЯ 9 СЕРІЯ 10 СЕРІЯ 11 СЕРІЯ 12 СЕРІЯ 13 СЕРІЯ 14 СЕРІЯ 15 СЕРІЯ 16