Друге життя Єви (Вторая жизнь Евы) 2017. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии

Описание: На телеканалі Україна починаючи з 21 серпня 2017 року стартує прем'єра - нова мелодрама Друге життя Єви 2017 в кількості 8-ми серій. Виробництвом серіалу займалася «Українська продакшн студія». Основні локації зйомок були взяті в Києві та Київській області.

Головна героїня - молода дівчина з провінції на ім'я Єва (Анастасія Євграфова). За покликанням і майбутньої професії Єва - філолог, в даний момент вона якраз пише дисертацію, цю роботу Єва незабаром планує показати професорові в Києві. Однак доля розпоряджається Євою по-своєму, тому що дівчина волею випадку як дві краплі води схожа на дружину одного щасливого бізнесмена Влада Бєльського (Артем Позняк). Її звуть Лана і вона кардинально відрізняється від Єви тільки тим, що Лана - неосвічена хамка, любителька красиво пожити. До професора філософії Лані їй дуже далеко. Але чоловік все одно її обожнює. І коли Бєльський разом з Ланою потрапляє в автокатастрофу, друзі бізнесмена, зокрема - Герман, не знають, що робити. Бєльський після аварії не може встати з лікарняного ліжка, а його обожнювана дружина Лана - в комі. Тому Герман благає на час Єву зобразити із себе Лану. Мовляв, потрібно обов'язково підбадьорити Влада Бєльського, щоб він не так страждав від події. І ось головна героїня серіалу "Друге життя Єви" починає нове життя - вона погоджується на пропозицію Германа і на час перетворюється в розпещену Лану. Здавалося б, з жалю до тяжкохворого чоловіка Єва вирішується на подвиг. Але чи допоможе її обман Владу одужати? Як не схильна до авантюр Єва зможе зіграти нову роль - роль схожою на неї, як дві краплі води, Лани і що з цього вийде? Які чергові дивовижні повороти долі чекають головну героїню серіалу "Друге життя Єви"? Поки що відомо, але на протязі всіх восьми серій мелодрами Єва не тільки постарається допомогти Владу, а й розкриє одну страшну сімейну таємницю. Також знайде любов на все життя ... Але чи буде Єва з серіалу Друге життя Єви щаслива по-справжньому? Як складеться її життя? Всі відповіді - в 8 серіях нової мелодрами. Точно відомо одне - телеглядачів в мелодрамі "Друге життя Єви" очікує сонячна, повна позитиву життєва історія, яка не залишить байдужими жодного любителя хороших і якісних кінофільмів. Дивіться онлайн всі серії серіалу Друге життя Єви 2017 в хорошій якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Друге життя Єви
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: мелодрама
Серій: 8
Виробництво: Українська продакшн студія
Телеканал:ТРК Україна
Сценарій: Алла Сніцар
Продюсер: Наталія Стрібук, Ірина Заря
Режисер: Олександр Ітигілов
У ролях: Артем Позняк, Анастасія Євграфова, Дарина Лобода, Андрій Барило, Ольга Матешко, Тетяна Самаріна, Валерія Ходос, Катерина Вишнева та ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.