Гвардія 1-2 сезон 2017 (Гвардия). 2+2. Сериал смотреть онлайн все серии

Опис:У червні 2015 року на телеканалі 2+2 вийшов в ефір телесеріал«Гвардія», а в 2017 планується до виходу в ефір 2 сезон серіалу. За словами творців, в основу другої частини було покладено реальну історію, про яку мало хто знає.

Сюжет першого сезону серіалу Гвардія 2017 розповідає про простих людей, які виявилися втягнутими у війну двох країн. Раніше, ще під час Євромайдану в Києві, вони перебували по різні боки барикад. Один є офіцером внутрішніх військ України, а другий - протестуючий проти влади, "людина з майдану". Але після подій на Заході України та анексії Криму головні герої телесеріалу Гвардія 2017 відгукнулися на заклик Національної гвардії України. Після чого вони обидва були відправлені в тренувальний табір, щоб навчиться захищати свою рідну країну. Чи зможуть вони стати однією командою, незважаючи на різні вікові категорії, погляди на життя і соціальні статуси? Через конфлікт правовласників в ефір телеканалу 2+2 замість обіцяних дванадцяти серій вишло всього лише чотири. Другий сезон серіалу розповість вже не просто про боротьбу проти сепаратистів, а про справжню «еліту» армії. Зйомки стартували в червні, а вже в осінньому сезоні планується випустити фільм в ефір. Як стверджує Олексій Шапарев (він займає посаду режисера), другий сезон військової драми Гвардія 2017 буде істотно відрізняться від першого. В першу чергу це буде пов'язано з тим, що глядачеві розкажуть зовсім іншу історію. Також ми побачимо, як основні персонажі картини подорослішали - в плані професіоналізму. Для них це вже не добровільний порив, вони вже більш-менш з усім знайомі, і в другому сезоні Гвардія 2017 ми зможемо побачити чудових професіоналів своєї справи. Зі зйомкою екш-сцен знову допомагали не тільки професійні піротехніки, а й самі учасники АТО. Як розповідає сам актор, без підказок було б набагато складніше. Починаючи з того, де тримати вказівний палець на автоматі і закінчуючи, як себе потрібно вести, коли вибухне бомба. У центрі уваги опиняться вже відомі нам люди з Першої гвардії, а також герой Ахтема Сейтаблаєва - «Татарин». Як стверджує сам актор, характер його персонажа став набагато м'якше. Він уже розуміє, що хтось йому реально доріг, а сам дуже цінує кожну хвилин прожитого життя. Виробництвом даного телесеріалу займалася по заказу телеканалу 2+2 кінокомпанія «Президент фільм Україна» Не пропустіть 2 сезон, дивіться безкоштовно в хорошій якості всі серії гостросюжетної військовї драми "Гвардія" на нашому сайті в сезоні 2017. Приємного перегляду телесеріалу!...

Оригінальна назва: Гвардія 1-2 сезон
Країна: Україна
Рік: 2015, 2017
Жанр: драма, військовий
Серій: 24
Сценарій: Микола Рибалка
Виробництво: телеканал 2+2, кінокомпанія «Президент фільм Україна»
Продюсер: Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Вадим Шешич, Тетяна Білозьорова, Костянтин Шамін, Олександра Москалюк
Оператор: Анатолій Химич
Художник: Сергій Бржестовський
Режисер: Олексій Шапарев
У ролях: Олексій Горбунов, Дмитро Ступка, Ахтем Сейтаблаєв, Богдан Юсипчук, Вано Янтбелідзе, Денис Мартинов, Денис Гранчак, Вікторія Токманенко, Дмитро Тубольцев, Анна Топчій, Костянтин Шафоренко, Римма Зюбіна та ін.


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ БУДЬ-ЛАСКА ОБЕРІТЬ БАЖАНУ СЕРІЮ.

СЕРІЇ НА ЮТУБІ. ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ БУДЬ-ЛАСКА ОБЕРІТЬ БАЖАНУ СЕРІЮ.

СЕРІЯ 1 СЕРІЯ 2 СЕРІЯ 3 СЕРІЯ 4 СЕЗОН 2. СЕРІЯ 1 СЕЗОН 2. СЕРІЯ 2