Ігри приколів 22.03.2019. 1+1. Телешоу смотреть онлайн все выпуски

Опис: На телеканалі 1+1, починаючи з 29 вересня 2017 року, стартує нове гумористичне шоу під звучною назвою «Ігри приколів». В даному шоу зірки популярної передачі Ліга сміху в кількості 11 осіб разом з ведучим будуть маскімально якісно веселити телеглядачів історіями на найрізноманітнішу актуальну тематику. Серед акторів шоу «Ігри приколів» всі побачать: Ігоря Ласточкіна, Юрія Ткача, Олександра Станкевича, Тараса Стадницького і Тетяну Песик, Андія Рибака, Олександра Степаненко, Ірину Сопонару, Анастасію Оруджеву, Михайла Денисова, Віктора Рожевого, Святослава Антипова. Причому Ігор Ласточкин виступить не тільки в ролі актора, але ще і запального ведучого нового шоу Ігри приколів 2017..

Погодьтеся, всі вищевказані особи досить відомі в світі гумористичного шоу-бізнесу, навіть більше - вони вже професіонали, і не перший рік радують широку аудиторію своїми жартами, скетчами, замальовками і незрівнянними монологами, простіше сказати Стенд-Апами. Над проектом «Ігри приколів» працює не менш прекрасна команда гумористів, а саме - це славнозвісний Квартал 95 спільно з компанією Drive Production. Значить, усіх чекає найвеселіша, запальна, неповторна картина - нове шоу Ігри приколів. У кожному випуску Ігри приколів телеглядачі побачать по шість скетчів українською мовою, які будуть присвячені найзлободеннішим подіям в житті обивателів України та світу. Наприклад, шоу Ігри приколів покаже своє бачення кілометрових черг народу за біометричними паспортами. Або розповість, як жителі та влада реагують на сміттєві скандали, що ореолом ширяють над Україною і над самим Львівом вже не перший рік. А ще буде все про футбол, зокрема про Лігу чемпіонів, да, там є про що розповісти і що показати. Також скетчі Ігри приколів присвячені завжди і всюди якісно відремонтованим дорогам, деякі моменти торкнуться інших "принад" реалій повсякденного життя. Один із скетчів «Ігри приколів» пройдеться по сумі мінімальної зарплати - на даний час вона становить аж 3200 гривень. Ще буде виконано багато різних смішно перероблених хітів з напопулярних пісень. Актори Ігри приколів проведуть захоплюючі екскурсії в світову історію, причому все буде показано з максимальною реалістичністю. Глядачеві програми «Ігри приколів» обіцяють повне занурення в черговий скетч. Сама назва виникло від того, що все життя - це гра, а тепер ще й з точки зору гумору глядача очікує справжня ГРА ПРИКОЛІВ. Не пропустіть щоп'ятниці нове гумористичне дійство - скетчком «Ігри приколів» вже зовсім скоро всі повні випуски онлайн безкоштовно будуть на нашому сайті в гарній HD якості. Веселого перегляду!

Оригінальна назва: Ігри приколів
Країна: Україна
Рік: 2017, 2018
Жанр: юмористично-розважальне шоу
Виробництво: Квартал 95, Drive Production
Актори: Ігор Ласточкин, Юрій Ткач, Олександр Станкевич, Тарас Стадницький, Тетяна Песик, Андрій Рибак, Олександр Степаненко, Ірина Сопонару, Анастасія Оруджева, Михайло Денисов, Віктор Рожевий, Святослав Антипов
Ведучий: Ігор Ласточкин
Канал: 1+1


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ БУДЬ-ЛАСКА ОБЕРІТЬ БАЖАНИЙ ВИПУСК.