Черговий лікар 1-5 сезон 2019 (Дежурный врач). ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии

Опис: Телекомпанія Film.ua починаючи з 3 грудня 2018 року порадує всіх прем'єрою - новим сезоном гостросюжетної медичної мелодрами "Черговий лікар" 5 сезон 2018. Особливість даного серіалу в тому, що в ефірі, починаючи з першого по останній сезон, він виходив виключно українською мовою, в зйомках серіалу задіяні тільки українські актори. Акторський склад медичної мелодрами "Черговий лікар" зоряний, глядачі побачать дуже популярних акторів: Михайло Жоніна - в самій головній ролі, потім - Руслан Сокільник, Ірина Ткаленко, Надія Левченко, Михайло Романов, Катерина Духленко, Вікторія Левченко , Богдан Олійник, Валентина Волченко, Леонід Попадько, Віктор Данилюк та багато інших.

В основі сюжету серіалу "Черговий лікар" - історія про будні чотирьох лікарів, вони ж є чотирма головними героями серіалу, біля кожного лікаря - його численні пацієнти - ось такий основний сюжет і головна тема, представлена ​​глядачеві в медичній драмі Черговий лікар 2018. Все, з чого складаються дні в будь-якій лікарні - адміністрація, головні лікарі, медсестри, інші персонажі - всі вони стануть фоном для того, щоб показати, яка важка праця у звичайних медичних працівників. Вже з перших кадрів всіх захопить динамічна, невгамовна ні на хвилинку метушня у повсякденному житті докторів і пацієнтів. З точки зору пацієнта цікаво буде побачити сюжети про секрети в ординаторських, про підступні робочі інтриги. Про те, яку напругу і відповідальність відчуває медичний персонал, адже саме на цьому тримається будь-який медичний світ. Природно, ніхто не любить потрапляти в лікарню, це одне з найбільш неприємних подій в житті будь-якої людини. У такі моменти підтримка близької людини потрібна як повітря, подібними зворушливими кадрами наповнені всі серії серіалу Черговий лікар 3 сезон 2017 на телеканалі ТРК Україна. При цьому немає нічого більш шляхетного і в той же час більш важкого, ніж щоденний порятунок людських життів. У першому сезоні мелодрами "Черговий лікар" була 41 серія, в другому 40. Як уже відомо, незабаром вийде в єфір третій сезон, в ньому також заплановано близько 40 серій. Історії про світ медицини - невичерпне джерело детективних, зворушливих або неймовірних збігів, тому глядачі знову зможуть зануритися у світ серіалу "Черговий лікар". Режисер картини в третьому сезоні обіцяє додати динамізму і збільшити кількість дій в епізодах серіалу, а також розповісти більше цікавих пригод про хвороби підлітків. Адже саме ці серії викликали найбільший резонанс серед телеглядачів серіалу «Черговий лікар». Нові лікарі і нові пацієнти, нові захоплюючі історії і нові зворушливі моменти, а також можливість ближче познайомитися з сім'єю і друзями головних героїв, вже відомих по першому і другому сезону. З нетерпінням чекатимемо показів на телеканалі України нових серій медичної мелодрами "Черговий лікар" 3 сезону 2017... Дивіться онлайн всі серії всі сезони серіалу Черговий лікар 2017 у гарній якості на нашому сайті....

Оригінальна назва: Черговий лікар 1-5 сезон
Країна: Україна
Рік: 2017, 2018, 2019
Жанр: медична мелодрама
Серій: 41, 40, 68,40
Виробництво: Film.ua
Режисер: Костянтин Денисюк, Олександр Ануфрієв
У ролях: Михайло Жонін, Руслан Сокільник, Ірина Ткаленко, Надія Левченко, Михайло Романов, Катерина Духленко, Вікторія Левченко, Богдан Олійник, Валентина Волченко, Леонід Попадько, Віктор Данилюк и др.


СЕЗОН 1, 2, 3, 4, 5. ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ БУДЬ-ЛАСКА ОБЕРІТЬ БАЖАНУ СЕРІЮ

СЕЗОН 1, 2. СЕРИИ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ. ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.