Наперекір усьому (Наперекор всему) 2017. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии

Описание: На телеканалі ТРК України 7 жовтня 2017 року стартує дуже романтична мелодрама Наперекір усьому 2017 в кількості 4-ох чудових серій...

Головна героїня - сучасна моложава викладачка ВНЗу Валентина (Олена Корикова). У неї є дочка Оля (Софія Озерова). Ользі усього 16 років, вона юна не тільки зовні, але і душею. На даний момент Оля - студентка інституту, в якому працює мама. За характером Оля і Валентина - абсолютно різні, що не заважає їм жити у абсолютній гармонії. Яка закінчується раптово і банально. Справа в тому що Оля знайомиться з привабливим молодим чоловіком - аспірантом Павлом (Станіслав Бондаренко). Павлу Оля теж дуже сподобалася, він починає до неї активно залицятися. Закоханий Павло готовий говорити про свої почуття вранці, вдень і ввечері... Через що і виходить деяка плутанина, тому що Валентина, якій теж дуже і дуже подобається симпатичний аспірант Павло, усі його речі про любов і романтику приймає на свій рахунок. Валентина впевнена - вона ще досить молода і красива, вона - його мрія, він в неї закоханий по-справжньому ... Що станеться, коли Валентина дізнається правду - її обожнювана донька Оля - справжня дівчина Павла? Як сприйме крах своїх почуттів? Що зробить? Відповіді на всі питання - в серіалі "Наперекір усьому" (Наперкор всьому) онлайн безкоштовно на нашому сайті... Всіх глядачів в мелодрамі "Наперекір усьому" очікує неймовірна, повна душевних переживань життєва історія, яка не залишить байдужим ні одного любителя хороших і якісних мелодрам із зірковими акторами в головних ролях. Дивіться онлайн всі серії серіалу Наперекір усьому 2017 в гарній якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Наперекір усьому
Країна: Росія
Рік: 2017
Жанр: мелодрама
Серій: 4
Телеканал:ТРК Україна
Композитор: Максим Іваненко
Сценарій: Анастасія Касумова
Продюсер: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова
Режисер: Андрій Селіванов
У ролях: Софія Озерова, Станіслав Бондаренко, Олена Корікова, Дмитро Ратомський, Олег Морозов, Олександр Басов, Сергій Макаров, Антон Торопов, Олена Блинникова, Костянтин Новіков та ін.


БУДЬ-ЛАСКА ОБЕРІТЬ БАЖАНУ СЕРІЮ.