Балерина 2017. ТВЦ. ТРК Украина. Сериал смотреть онлайн все серии

Описание: Починаючи з 10 жовтня 2017 року на телеканалі ТРК Україна премьера - нова 8-ми серійна мелодрама «Балерина». Виробництвом серіалу займалася «Українська продакшн студія», основні локації зйомок були взяті в Києві та Київській області на протязі 2017 року.

За сюжетом серіалу "Балерина" юна дівчинка Міра живе зі своєю матір'ю. Батько Олег (Андрій Самінін) пішов до іншої, не витримавши характеру своєї колишньої суворої дружини і не бажаючи жити в обмані і нелюбові. Міру батько дуже любить, але і своє особисте життя псувати не бажає. Мати Міри - балерина, яка не відбулась як професіонал. Бажаючи бачити в доньці приму-балерину, вона відправляє її у хореографічне училище. Міра у глибині душі сподівається, що мати відтане і подарує їй свою материнську любов. Тому дівчина докладає максимальних зусиль у балетного станка. Міра бажає стати кращою, щоб мама нею пишалася по-справжньому. Але владної і холодної матері все одно, мати Міри на даний момент найбільше хвилює розлучення з чоловіком. Також мати Балерини не влаштовує переїзд колишнього до нової дружині у столицю. Подумавши і вирішивши втілити підступний план розлуки чоловіка і його нової дружини, мати вмовляє Миру поїхати в столицю, у столичну академію хореографії. Таким чином мати буде ближче до нової сім'ї батька і зможе без проблем "шпигувати" за ними. На жаль, з часом не бачачи іншого виходу і сподіваючись будь-яким способом повернути колишнього чоловіка, мати штовхає Міру на справжній злочин. У фільмі знялися Ангеліна Стречина, Андрій Самінін, Єгор Кутенков, Марк Дробот, Марія Аниканова, Олеся Гайова, Ольга Тумайкіна, Анна Кошмал, Валерія Гуляєва, Ігор Рубашкін, Яків Кучеревський, Наталія Васько, Костянтин Жовтневий. Дивіться онлайн усі серії серіалу Балерина 2017 у гарній якості HD на нашому сайті.

Оригінальна назва: Балерина
Країна: Україна
Рік: 2017
Жанр: мелодрама
Серій: 8
Сценарій: Валерія Подорожнова
Виробництво: Українська продакшн студія
Режисер: Роман Барабаш
У ролях: Ангеліна Стречина, Андрій Самінін, Єгор Кутенков, Марк Дробот, Марія Аниканова, Олеся Гайова, Ольга Тумайкіна, Анна Кошмал, Валерія Гуляєва, Ігор Рубашкін, Яків Кучеревський, Наталія Васько, Костянтин Жовтневий та ін.


ДЛЯ ПРОСМОТРА ПОЖАЛУЙСТА ВЫБЕРИТЕ СЕРИЮ.

СЕРІЇ НА ЮТУБІ. БУДЬ-ЛАСКА ОБЕРІТЬ БАЖАНУ СЕРІЮ